Monika Jendro

Współzałożycielka ośrodka, która włożyła całe swoje serce w  stajnie. Instruktor rekreacji ruchowej oraz hipoterapeuta. Posiada Brązową Odznakę Jeździecką, Srebrną Odznakę Jeździecką oraz ||| Klasę Sportową. Startowała w konkursach do klasy N z licznymi zwycięstwami. Prowadzi jazdy na rożnym poziomie zaawansowania, przygotowuje osoby do odznak.

Certyfikaty

Sabina Włodarz

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna oraz hipoterapia. Swoją przygodę z jeździectwem zaczęła już w wieku 8 lat i od tej pory stało się ono jej największą pasją. Posiada Brązową Odznakę Jeździecką. Brała udział w zawodach w skokach przez przeszkody do klasy LL. W naszym ośrodku prowadzi zajęcia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Oprócz jeździectwa jej pasją jest również fotografia, która sprawia jej dużo przyjemności.

Certyfikaty

Martyna Zemela

Swoją przygodę z jeździectwem zaczęła dość późno , ale sumiennie. Uwielbia pracę na programach ujezdżeniowych jak zarówno pracę na drągach. Prowadzi jazdy zarówno dla osób początkujących tak i jak dla średniozawansowanych. Oprócz jeździectwa jej zainteresowaniem jest ogrodnictwo oraz praca z psami, a w szczególności z rasami groźnymi.

Laura Oliwa

Instruktor rekreacji ruchowej oraz hipoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem  w pracy z końmi. Zaczęła jeździć w 2015 roku, wielokrotnie startowała w zawodach Towarzyskich oraz Regionalnych klasy LL. Zdała Brązowa Odznakę Jedziecką w 2021 roku. Prowadzi jazdy na rożnym poziome zaawansowania. Uwielbia prace z małymi dziećmi.